[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=””][vc_column el_class=”onlypc”][vc_empty_space height=”120px”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=”” css=”.vc_custom_1578928508497{margin-top: 20px !important;margin-bottom: 20px !important;}” el_class=”onlypc”][vc_column css=”.vc_custom_1583192001695{margin-right: 0px !important;margin-left: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;}”][vc_single_image image=”20252″ img_size=”full” alignment=”center” qode_css_animation=””][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=”” css=”.vc_custom_1569447533782{margin-top: 20px !important;}”][vc_column][vc_row_inner row_type=”row” type=”full_width” text_align=”left” css_animation=””][vc_column_inner width=”1/3″][icon_text box_type=”normal” icon=”fa-bookmark” icon_type=”normal” icon_position=”left” icon_size=”fa-3x” use_custom_icon_size=”no” title_tag=”h5″ title_font_weight=”400″ separator=”no” text=”Kõik-ühes postiteenuses hoolitseme sinu reklaami trükkimise ja postituse eest ise.” image=”4630″ title=”Mugav ja soodne täislahendus”][vc_empty_space height=”25px”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][icon_text box_type=”normal” icon=”fa-bookmark” icon_type=”normal” icon_position=”left” icon_size=”fa-3x” use_custom_icon_size=”no” title_tag=”h5″ title_font_weight=”400″ separator=”no” text=”Teostame kiirelt ka sinu ulmelisemad plaanid. Teenus vastavalt soovidele.” image=”4643″ title=”Valikuvabadus ja kiirus garanteeritud”][vc_empty_space height=”25px”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][icon_text box_type=”normal” icon=”fa-bookmark” icon_type=”normal” icon_position=”left” icon_size=”fa-3x” use_custom_icon_size=”no” title_tag=”h5″ title_font_weight=”400″ separator=”no” text=”Meie trükime loodussõbralikult. Kasutame trükkimiseks ainult ülejäävat paberit.” image=”4638″ title=”Säästa puid ja loodust”][vc_empty_space height=”25px”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=””][vc_column][vc_empty_space height=”25px”][vc_column_text]

Mida soovite täna trükkida?

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”35px”][products columns=”3″ orderby=”title” order=”ASC” ids=”959, 964, 929, 947, 923, 4302, 935, 817, 4363″][vc_empty_space height=”75px”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=””][vc_column css=”.vc_custom_1583165584832{margin-right: 0px !important;margin-left: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;}”][vc_empty_space height=”75px”][vc_column_text]

Küsimused & Vastused

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”35px”][qode_accordion style=”toggle”][qode_accordion_tab title=”Kuidas näeb välja tellimise protsess?”][vc_column_text]
Tellimust saab luua meie tasuta online disainimise tööriista kaudu, kui sa soovid kasutada meie tasuta disainipõhjasid.
Tellida saab ka lihtsalt oma valmis disainifaile sisestada või kasutada meie disainierite teenust. Siit leiad kogu informatsiooni tellimuse alustamiseks.

1. Tooted, tarneajad ja tähtajad
Loomulikult esmalt valid sa oma toote. Kui sul on toode valitud, vali suurus, kogus ja muud toote valikud.
Tarne aja valimisel pakume erinevaid tarneaegasid. Siis teame, kui kiirelt peame trükkima. Kiirema trükiga võivad kaasneda lisakulud. See tähtaeg on alates sellest, kui:

  1. Makse on tehtud ja
  2. Sinu failid on lisatud ja
  3. Sa oled kinnitanud trükikinnituse

Iga päev, kui sa ei pea tähtajast kinni, valmimise tähtaeg nihkub vähemalt 1 tööpäeva võrra.

2. Ostukorv
Sa saad lisada ostukorvi mitu toodet. Kui kõik tooted on lisatud, vali tarneaadress järgmisel sammul. Peale sinu tellimuse kinnitamist otsime sulle parima trükipartneri Euroopast, et saaksid just selle toote, mida sul on vaja.

3. Lae failid üles
Kui sa lklikid järgmisele sammule, tellimus on tehtud ja sa saad laadida üles disainidailid või teha ka seda hiljem “minu kasutaja” kaudu. Sa näed ka oma tellimsue staatust “minu kasutaja” lehelt.

4. Makse
Edasi saad sa maksta makselinkidega. Vali sobiv makseviis. Valides “Pangaülekanne” vajame 1 – 3 tööpäeva makse kinnitamiseks. Sellisel juhul toote valmimise aeg nihkub edasi.

5. Digitaalne kinnitus
Peale failide lisamist kontrollime alati dailid. Mõne toote puhul teeme automaatse kontrolli. Sellisel juhul meie süsteem kontrollib faili erinevaid tehnilisi elemente. Sellisel juhul saad sa digitaalse kinnituse faili koheselt. Kontrolli ka kinnitus faili!

Sul on võimalus see koheselt kinnitada ja tellimus töösse anda või lasta manuaalselt kontrollida meie trükiekspertide poolt. Või sa saad keelduda kinnitusest.

Teiste toodete puhul teeme manuaalseid kontrolle. Pane tähele, et see võib võtta aega. Saadame sulle ee-maili, kui fail on kontrollitud ja digitaalne kinnitusfail on valmis.

6. Tootmine
Peale digitaalse kinnituse ja makse tegemist alustame sinu tellimuse trükkimist. Sellest hetkest alates ei ole võimalik muuta oma tellimust.

7. Tarne sinu aadressile
Peale tootmist pakendatakse tooted ning antakse üle mõne meie tarnepartnerile. Kui saadetis on üle andtud, saadame sulle jälgimisnumbri e-maili kaudu. Siis saad ise oma saadetist jälgida ja planeerida.[/vc_column_text][/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Mis ma teen, kui ma ei leia õiget toodet?”][vc_column_text]Õige toote leidmine võib olla keeruline, eriti kuna meil on palju trükiseid valikus. Kõige lihtsam viis toodete leidmiseks on minna “kõikide toodete” lehele. Kasuta otsinguriba, et kitsendada oma otsingut. On võimalus, et me ei pakku veel seda toodet, mis sul vaja on. Sellisel juhul sa saad saata meile hinnapäringu. Püüame sellele vastata 1 tööpäeva jooksul.[/vc_column_text][/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Kuidas ma saan korrektse disainifaili?”][vc_column_text]Väga oluline on saata meile korrektne disainifail. Sellisel juhul näeb sinu trükis hea välja pärast printimist. Kui sa disainid ise oma faile, pea meeles neid järgmisi spetsifikatsioone.

  1. Värvid: sinu fail peab olema CMYK värviprofiilis.
  2. Faili tüüp; Sinu fail peab olema korrektses faili formaadis (.pdf, .jpg, .tiff).
  3. Lõikevaru ja ääred; disainil peab olema servast ruumi ja lisaks lõikevaru. Täpsem lõikevaru on kirjas iga toote juures valmis põhjadel.
  4. Resolutioon; Sinu failid peavad olema piisavalt kõrge kvaliteediga.
  5. Tekst; Üldiselt tuleb tekstid muuta välisjoonteks.
  6. Suurus; faili suurus peab olema vastavuses toote suurusega. Vaata täpsemalt põhja mallr oma tootel, et leida õige suurus.
  7. Lisa spetsifikatsioonid; mine failide saatmise juhendi lehele ja vaata enda toote amdneid.

Kui sul on disain valmis, lae see üles tellimuse juurde. Hea teada: Meil on alati võimalus ka peale faili üles laadimist saada tasuta failide kontrolli meie ekspertide poolt. Enne trükkimist saadame sulle digitaalse kinnituse faili meili teel. Siis sa tead kindlat, et sinu trükis trükitakse korrektselt.[/vc_column_text][/qode_accordion_tab][qode_accordion_tab title=”Kas ma saan disainida oma kujundusi onlines tasuta?”][vc_column_text]Kõige populaarsematele toodetele pakume tasuta online kujundamise põhjasid, mis sobivad iga äri jaoks. Meil on rohkem kui 10 000 tasuta online disainimise põhja, mille vahelt saad valida sobiva. Lihtsalt muuda disainipõhal tekstid, logo ja pildid.[/vc_column_text][/qode_accordion_tab][/qode_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=””][vc_column css=”.vc_custom_1557995518659{padding-left: 25px !important;}”][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” css=”.vc_custom_1569450838356{padding-top: 35px !important;padding-bottom: 35px !important;}” z_index=””][vc_column][vc_empty_space height=”75px”][/vc_column][/vc_row]